.....................
X
تبلیغات
زولا
.....................
¤.:`·.¸¸.·´............†`·.¸¸.·´:.¤

Archive

سه‌شنبه 30 خرداد‌ماه سال 1385
فریدون...در دویسبورگ.....عکس....

u r the best...fereydoon....

فریدون زندی به تیم فوتبال دویسبورگ می پیوندد
فریدون زندی بازیکن تیم ملی کشورمان قصد دارد فصل آینده در تیم دویسبورگ آلمان باز ی کند.

به گزارش خبرنگار اعزامی به آلمان، در حالی که فریدون زندی بعد از دیدار برابر پرتغال اعلام کرد که هفته آینده تیم جدید خود را معرفی خواهد کرد اما یکی از نزدیکان باشگاه دویسبورگ آلمان از پیوستن این هافبک تیم ملی فوتبال ایران به تیم دویسبورگ خبر داد.

زندی مذاکراتی را با این تیم انجام داده و به توافقات اولیه دست یافته و به احتمال زیاد هفته آینده قرارداد نهایی خود را با تیم دویسبورگ امضا خواهد کرد.

فریدون زندی در حال حاضر در اردوی تیم ملی فوتبال کشورمان در آلمان به سر می برد و قرار است در دیدار برابر آنگولا نیز از ابتدا در میدان باشد.

 

 
 
fereydoon...marde meydoooooooooooon

فریدون زندی: از برانکو بپرسید چرا کامل‌ بازى‌ نکردم؟

 
فریدون‌ زندى‌ در بازى‌ دوم‌ ایران‌ مقابل‌ پرتغال‌ سرانجام‌ طعم‌ حضور در جام‌جهانى‌ را چشید، با این‌ حال‌ به‌ نظر مى‌رسد او از اینکه‌ از ابتدا در زمین‌ حضور نداشته‌ ناراحت‌ است.
جو بدى‌ که‌ در اردوى‌ تیم‌ملى‌ در آلمان‌ حاکم‌ است‌ به‌ این‌ بازیکن‌ هم‌ سرایت‌ کرده‌ و او بعد از پایان‌ بازى‌ ایران‌ مقابل‌ پرتغال‌ گفت: مصدومیت‌ من‌ به‌ طور کامل‌ برطرف‌ شده‌ بود و مى‌توانستم‌ از ابتداى‌ بازى‌ به‌ میدان‌ بیایم‌ اما این‌ خواست‌ برانکو بود که‌ اواخر نیمه‌ دوم‌ وارد زمین‌ شوم. شاید اگر زودتر به‌ میدان‌ مى‌آمدم‌ مى‌توانستم‌ بیشتر براى‌ تیم‌ مؤ‌ثر باشم‌ اما بهتر است‌ در این‌ باره‌ از برانکو سئوال‌ کنید!
زندى‌ درخصوص‌ بازى‌ تیم‌ملى‌ گفت: پرتغال‌ بهترین‌ تیم‌ اروپاست‌ و طبیعى‌ است‌ که‌ بهتر از ما نتیجه‌ بگیرد؛ اما ما نیز مقابل‌ آنها خوب‌ بازى‌ نکردیم. آنها براى‌ برد وارد زمین‌ شده‌ بودند و براى‌ رسیدن‌ به‌ هدف‌ خود که‌ صعود به‌ دور بعدى‌ جام‌جهانى‌ است‌ برنامه‌ داشتند و سرانجام‌ به‌ هدف‌ خود رسیدند. در حالى‌ که‌ ما از همان‌ بازى‌ نخست‌ برنامه‌ مناسبى‌ براى‌ ماندن‌ در جام‌جهانى‌ نداشتیم.
وى‌ درباره‌ بازى‌ بعدى‌ تیم‌ملى‌ ایران‌ مقابل‌ آنگولا اظهار داشت: من‌ به‌ هیچ‌ وجه‌ تصور نمى‌کردم‌ که‌ این‌ تیم‌ تا این‌ حد قدرتمند باشد ولى‌ آنها مقابل‌ مکزیک‌ نشان‌ دادند که‌ حریف‌ دست‌ و پا بسته‌اى‌ نیستند. ما باید در جام‌جهانى‌ تحت‌ هر شرایطى‌ به‌ پیروزى‌ برسیم‌ که‌ امیدوارم‌ در بازى‌ با آنگولا به‌ این‌ مهم‌ دست‌ یابیم.

برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
تعداد بازدیدکنندگان : 225016


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین مطالب